Genchem No Planaria 50 g

TOP 10 v kategorii Krmivo pro ryby

Genchem No Planaria 50 g

Biomax NO planaria 50g Biomax NO planaria zbaví vaše akvárium od planárií (ploštěnky) již po 3 dnech. Planaria je druh červů s trojúhelníkovou hlavou a může dorůst do 4 až 5...
Doporučená nabídka www.shrimp.cz

Skladem • 1 varianta92 Kč96 % • 135 recenzíDalší informace
Info v obchodu54 Kč98 % • 20 990 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Cena vysoká,ale funguje

Zabíjí hydru 100%

• Perfektní účinek
    • Bezpečně pro krevety a ryby
    • Přírodní směs
    • Vyšší cena
    • Odměrku musíte hledat v balíčku se směsí, takže je přípravek,, všude,,

Před použitím jsem vytáhl všechny šneky. Přípravek mě zbavil Planarii (ploštěnek) během 3 dní a krevety jsou teď klidnější. Osobně jsem dal na rady pár chovatelů a přípravek jsem si nejdříve rozmíchal zvlášť ve sklenici s trochou vody cca 25ml a pak jsem cca 3 stříkačky roztok aplikoval přímo do substrátu (mám ho vyšší vrstvu a taky kobercové rostliny). A zbytek jsem tak nějak rozlil že sklenice rovnoměrně do akvária. Takto jsem to udělal všechny 3 dny a 4 den jsem vyměnil 1/2 vody v akváriu a zapnul jsem UV lampu ale to ze zvyku po výměně vody.

Biomax NO planaria 50g

Biomax NO planaria zbaví vaše akvárium od planárií (ploštěnky) již po 3 dnech. Planaria je druh červů s trojúhelníkovou hlavou a může dorůst do 4 až 5 centimetrů.

Hlavní složkou NO planaria je extrakt z palmových listů. Betel je přirozeně se vyskytující surovina, která se extrahuje ze stonku. Palmový extrakt je toxický pro červovité organismy. No Planaria nemá žádný vliv na kvalitu vody. Hodnota pH, GH a KH zůstává stabilní. Použití NO Planaria nemá žádný negativní vliv na krevety, vodní rostliny a důležité bakterie ve vodě nebo na filtračním materiálu a byl opakovaně úspěšně testován na ploštěnkách.

Hlavní komponenty: Betel - palmový extrakt

Dávkování, upravte množství podle obsahu akvária.

• První den: 1 plná odměrka pro 50 litrů vody.
  • Druhý den: 1/2 odměrky pro 50 litrů akvarijní vody.
  • Třetí den: 1/4 odměrka pro 50 litrů akvarijní vody.

Po 72 hodinách (3 dny) je ošetření ukončeno a je potřeba vyměnit 50% vody v akváriu.

• Poznámka: Biomax NO planaria zabíjí hlemýždě a ploštěnky, což způsobí, že při zániku těchto zvířat se ve vodě vytvoří velké množství odpadu. Sledujte své hodnoty vody a zajistěte rychlé odstranění mrtvých zvířat!
  • Varování: Tento produkt by neměl být škodlivý pro ryby. Použití v akváriu s rybami na vaše vlastní riziko.

Balení 50g, odměrka součástí balení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta149 Kč97 % • 985 recenzíDalší informace

• Bezpečně pro krevety a ryby
    • Přírodní směs
    • Vyšší cena
    • Odměrku musíte hledat v balíčku se směsí, takže je přípravek,, všude,,

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta149 Kč97 % • 985 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta85 Kč100 % • 140 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Krevetarko.cz

• Vynikající léčivo pro každého akvaristu
  • , zakoupeno v Krevetarko.cz

Vcera jsem dala poslední dávku,ale řekla bych že se to zlepšilo,

• , zakoupeno v shrimpin.cz

• Funguje tak jak má
  • , zakoupeno v Krevetarko.cz

Použil jsem a čekám jak to dopadne

• , zakoupeno v ShrimpWorld.cz

• Bohuzel na plostenky u me pripravek nefungoval

Plostenky se i po 5 davkach s prekrocenim davkovani vesele dal plazi v akvariu :(

Funguje podle ocekavani..

• , zakoupeno v Krevetkárium